Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Budownictwo, Geodezja

Elektromonter

oferta pracy
Dodano: 17 stycznia 2024
ID oferty: 6333
  • Typ umowy: umowa o pracę
  • Forma zatrudnienia: pełny etat

Szukamy kandydatów z doświadczeniem jako Elektryk przemysłowy.

Miejsce Pracy: Holandia

To oferujemy:

  1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  2. Adekwatne wynagrodzenie do Twojego zaangażowania
  3. Pełne wdrożenie i szkolenia
  4. Zjazdy rotacyjne (6 tygodni/1 tydzień)
  5. Zakwaterowanie – koszty pokrywa firma (pokoje 2 osobowe)

Obowiązki na stanowisku:

  • Podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych.
  • Próby i pomiary elektryczne.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe jako Elektryk Przemysłowy.
  • Umiejętność samodzielnego wykonywania prac elektrycznych.
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji elektrycznych.
  • Gotowość do pracy w Holandii.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Jak skorzystać z naszej oferty? Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie zwlekaj! Wyślij swoje CV na adres k.przybylska@grupa590.pl.

Zapraszam również do kontaktu telefonicznego: 512 454 590

Dołącz do naszej dynamicznej ekipy, zdobądź nowe doświadczenia zawodowe i rozwijaj się w dynamicznym środowisku pracy!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenia podobne

Płaca do ustalenia

Telefon: 512 454 590 pokaż
Użytkownik: @Klaudia-Rekrutacja